KONST / Litografier / Färglitografi 13978180
nr 1397 8180
Barbro Andersson
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Blomma. Signerad, numrerad 220/250, daterad 2000. Oramat löst blad, 47x44 cm
Barbro Andersson, svensk målare och grafiker född i Köping 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:58:17
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Barbro Andersson
Läs mer om Barbro Andersson